Напередодні Дня захисника України голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко відвідав передову, де зустрівся із воїнами-черкащанами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на допис Ігоря Шевченка у Facebook.

«За 200 метрів від ворога… Цими вихідними відвідали військову частину, де захищають кордони наші хлопці. У наших військових непрості умови, це ні для кого не секрет. Але настрій бойовий. Зібрали матеріали для ремонту техніки, відновлення засобів зв'язку тощо. Черкащани зраділи духмяному короваю з рідної землі. Кажуть, зараз гостей на передовій поменшало…

День захисника тут відчувається по-особливому, мав за честь передати відзнаки "Холодний Яр" найкращим бійцям. Приємно вражений кількістю захисниць :) Дівчата на передовій задають зовсім іншого тону в спілкуванні)

Мали зустріч із керівництвом Операції об'єднаних сил, ні від кого не дізнаєшся краще про настрої та проблеми, як безпосередньо від військових.

На передовій служать бійці з різних міст і областей. Але, кажуть хлопці, з Черкащини до земляків на фронті приїздять найчастіше. Продовжуємо цю традицію. Але є сподівання в усіх нас, що потреба у подібних поїздках в мирній Україні зникне...», - зауважив у своєму дописі Ігор Шевченко.

Світлина від Ігора Шевченка.

Світлина від Ігора Шевченка.

Світлина від Ігора Шевченка.

Світлина від Ігора Шевченка.

Світлина від Ігора Шевченка.

Світлина від Ігора Шевченка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що радницею Генпрокурора України призначили черкаську волонтерку.