Днями директор Канівської міськрайонної філії Надія Коломієць побувала з робочим візитом у Таганчанській об'єднаній територіальній громаді. Захід проведено у співпраці з головним державним інспектором з питань праці управління Держпраці у Черкаській області Любов'ю Корякіною.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі з головою Таганчанської ОТГ Олегом Лактіоновим було обговорено низку питань щодо економічного розвитку громади, ролі служби зайнятості та шляхів співпраці.

Директор філії Надія Коломієць поінформувала про ситуацію на ринку праці, презентувала послуги служби зайнятості для роботодавців та населення. Перш за все, це можливість професійного навчання на замовлення роботодавців, отримання ваучерів на навчання, тимчасової зайнятості (організація громадських та інших робіт тимчасового характеру), сприяння у започаткуванні власної справи шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності, професійне консультування щодо вибору чи зміни професії та інші.

У ході візиту відбулися робочі зустрічі Надії Коломієць та Любові Корякіної з місцевими роботодавцями Тетяною Пождемою, Степаном Пождемою, Володимиром Говоренком, Ольгою Шевченко. Директор філії презентувала один із напрямків стимулювання роботодавців щодо створення нових робочих місць - компенсацію фактичних витрат у розмірі ЄСВ на загальнообов'язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні з числа зареєстрованих безробітних. Любов Корякіна надала роз'яснення законодавства про зайнятість, індивідуальні консультації тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що голові ОТГ на Канівщині повідомлено про підозру через розтрату бюджетних коштів.