Для покращення ситуації із дорожним покриттям за період 2019-2020 року рішеннями Степанецької сільської ради виділено понад 14 млн грн з бюджету ОТГ на проведення поточних та капітальних ремонтів автомобільних доріг на території Степанецької громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Уже стартували роботи на кількох місцевих дорогах, які планується добудувати цьогоріч в Степанецькій ОТГ. Окрім великих ремонтів, продовжуються ремонти біло-щебеневого покриття доріг громади.

Робота по вдосконаленню дорожньої інфраструктури в Степанецькій громаді проводиться одночасно в кількох напрямках. За численними скаргами на погану дорогу від жителів Мартинівського старостинського округу, керівництво Степанецької громади профінансувало роботи з благоустрою та ремонту доріг на вулицях: Петренка (Рожівка) - 1,0 км; Петренка (Карабах) - 0,9 км; Робітнича - 0,9 км; провулку Енергетиків - 0,4 км; Молодіжна - 0,8 км. Частину робіт вже виконали працівники КП «СТЕП-АГРОБУД» за допомогою транспорту підприємства.

Найближчим часом планується завершити всі заплановані ремонтні роботи ділянок, що проходять територією Степанецької ОТГ. Нові дороги підвищують якість життя, створюють умови для безпечного і швидкого пересування жителів сіл громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із міського бюджету закупили дезінфікуючі засоби для виборчих дільниць.