У межах молодіжного фестивалю «Простір єдності» у Канів із концертом завітає столичний рок-гурт «MniShek».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію організаторів фестивалю.

«Рівно за 10 днів зустрічайте на нашій фестивальній сцені чудовий рок-гурт«MniShek»,  створений в Києві у 2016 році. У своїй творчості музиканти поєднують фольклорні мотиви народних пісень різних країн світу з сучасними музичними тенденціями.

 Засновниця гурту – вокалістка Анна чверть життя провела у місцинах, відомих у минулому як Чорнолісся – осередку прадавньої Чорноліської культури, недалеко від місця, де проходив Чорний шлях – простір переплетення культур різних народів, що постійно курсували його теренами. Можливо саме це вплинуло на широкий спектр творчих пошуків гурту, адже в його активі, окрім авторського матеріалу, є пісні створені на основі українських, болгарських, сербських, польських народних мотивів. 

Увібравши в себе та надихнувшись містичною енергією тієї місцевості, Анна зібрала гурт, покликаний відроджувати давні музичні традиції та створювати на їх основі нові пісенні форми. 

«MniShek» - це унікальне поєднання мелодійності слов'янського фольклору з потужною роковою енергетикою», - зазначено у повідомленні організаторів фестивалю «Простір єдності».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що гостем канівського фестивалю стане ще один столичний гурт.