Виконавчий комітет затвердив порядок відшкодування вартості проїзду хворих із хронічною нирковою недостатністю для отримання курсу програмного гемодіалізу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

За словами начальника управління соціального захисту Анатолія Пилипенка, доп цього часу хворим із хронічною нирковою недостатністю виплачувалася одноразова незначна допомога, яка не могла й близько компенсувати витрати на проїзд для проходження курсу гемодіалізу, який зазвичай такі хворі проходять  тричі на тиждень.

Затверджений порядок визначає умови надання цільової грошової допомоги для відшкодування витрат на проїзд для отримання курсу програмного гемодіалізу в обласному центрі в містах Черкаси та Золотоноша від місця проживання до Центру надання сеансів програмного гемодіалізу та після процедури гемодіалізу у зворотному напрямку до місяця проживання.

Дія порядку поширюється на хворих з хронічною нирковою недостатністю, які зареєстровані в Каневі та населених пунктах, які входять до складу Канівської об’єднаної територіальної громади.

Для отримання відшкодування на проїзд хворі подають до відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг Управління соціального захисту населення:

- Письмову заяву щодо відшкодування вартості проїзду для отримання курсу програмного гемодіалізу із зазначенням реквізитів банківської установи та особистого рахунку;

- Довідку лікувального закладу (в межах області), яка підтверджує надання щомісячних сеансів програмного гемодіалізу;

- Копію паспорта та копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платників податків (із пред’явленням оригіналів цих документів);

- Реквізити банківської установи для зарахування кошів на особовий рахунок.

На кожного хворого формується особова справа. Наразі, за словами начальника управління Анатолія Пилипенка, вже три особи звернулися за допомогою.

Для нарахування суми відшкодування на проїзд лікувальний заклад (в межах області), який підтверджує надання сеансів програмного гемодіалізу, щомісячно надає інформацію щодо отримання програмного гемодіалізу у попередньому (минулому) місяці, в якій зазначається прізвище, ім’я, по-батькові хворого та відомості щодо днів надання курсу гемодіалізу.

Витрати на одну особу розраховуються за формулою:

Вартість квитка помножується на 2 (кількість поїздок до місця отримання процедури гемодіалізу та у зворотному напрямку) та помножується на кількість сеансів на місяць (відповідно до довідок, виданих лікувальним закладом).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівській лікарні передадуть сучасне обладнання для проведення аналізів.