На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проект програми, яка передбачає виділення коштів для підтримки Канівської підстанції Черкаської станції швидкої медичної допомоги.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

На останньому засіданні виконавчого комітету вже була ухвалена відповідна Програма підтримки Канівської підстанції Черкаської станції швидкої медичної допомоги на 2019-2020 роки. Відтак тепер відповідний документ виносять ще й на розгляд місцевих депутатів.

 «В умовах реформування медичної галузі відбувся розподіл в частині надання медичної допомоги населенню. При цьому екстрена допомога надається спеціалістами станцій швидкої допомоги, які виділені в окремі юридичні особи на рівні обласних центрів.  На рівні районів і міст обласного значення працюють відокремлені підрозділи підстанції швидкої допомоги. Утримання цих підрозділів здійснюється з центральних офісів, які не завжди оперативно реагують на потреби спеціалістів базових рівнів.

Програма підтримки є кроком міської влади у напрямку спільного пошуку разом з державою можливостей поліпшення надання екстреної медичної допомоги жителям Канівської міської об’єднаної територіальної громади», - йдеться у тексті документу.

Заходи реалізації Програми передбачають виділення з міського бюджету 100 тис.грн. в 2019 році та 100 тис.грн. – в 2020 році. Кошти спрямовуватимуться на придбання запасних частин для ремонту спецавтомобілів, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів, засобів зв’язку та реєстрації, заміну меблів тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міська рада збирається на чергове засідання на цьому тижні.