Для створення належних умов здійснення виборчими комісіями їх повноважень та з метою дотримання протиепідемічних заходів на виборчих дільницях, з місцевого бюджету Канева було виділено кошти та закуплено усі необхідні засоби.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Для кожної виборчої дільниці було проведено індивідуальні розрахунки необхідних засобів, серед яких: рукавички, захисні маски, дезінфектори для рук, безконтактні термометри, комплекти одягу захисного, дезінфікуючі засоби для обробки поверхонь, які постійно будуть знаходитися в контакті з людьми.

Відповідно до виборчого законодавства усе матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць покладається на органи місцевого самоврядування. На відміну від попередніх місцевих виборів, у 2020 році вибори будуть здійснюватися в умовах карантину.

Тому враховуючи цей факт, під час виборчого процесу на усіх дільничних виборчих комісіях повинні бути передбачені заходи для унеможливлення розповсюдження коронавірусної хвороби, а всі виборчі комісії мають бути у повному обсязі забезпечені дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині на COVID-19 захворіло 33 особи.