Канівська гімназія імені Івана Франка також отримала від директора Миронівської птахофабрики сертифікат на 21 тис.грн. для придбання системи оповіщення.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

На свято Першого дзвоника у Канівську гімназію імені Івана Франка завітала менеджер з комунікацій Миронівської птахофабрики Віта Кузнецова, яка вручила від імені директорки підприємства Ольги Форостяної сертифікат в розмірі 21 тис. грн. на співфінансування встановлення системи оповіщення, якої так давно потребували в школі.

«Це дозволить вирішити нам не лише питання в межах напряму пожежної безпеки, а й реалізувати давні задуми щодо шкільного радіо та ідею музичних дзвінків. Тому ми надзвичайно раді і вдячні, що птахофабрика підтримала нашу ініціативу та візьме участь у співфінансуванні проєкту. Зі свого боку ми теж виділяємо кошти на ці цілі, тож, упевнена, в партнерстві ми зробимо хорошу й корисну справу для нашої шкільної родини»,  – прокоментувала директор гімназії Валентина Якименко.

До речі, нагадаємо, що минулого року саме Канівська гімназія імені Франка перемогла у відборі та стала однією із учасниць пілотного освітнього проєкту МХП – «Школа сталого розвитку». В межах нього близько 30 п’ятикласників дізналися багато нового й цікавого, познайомилися з цілями сталого розвитку ООН, вчилися жити екологічно тощо.

Ще одним сюрпризом для гімназії, а також решти п'яти шкіл Канева, стало вручення сертифікатів на 3 тис. грн від імені Благодійний фонд «МХП-Громаді».

Цьогоріч із нагоди Дня знань, фонд виступив з відповідною ідеєю на всіх територіях присутності компанії, тож у свою чергу відповідні сертифікати отримали й навчальні заклади Степанецької, Ліплявської та Бобрицької ОТГ, де їх вручили представники компанії.

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 17 людей, дитина та люди стоять

На зображенні може бути: 11 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми публікували графік роботи соціального магазину МХП на Канівщині.