Міський голова підписав розпорядження «Про відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці з дня виводу військ з території Афганістану».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на розпорядження Канівського міського голови.

Для відзначення 31-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Каневі планують провести у школах міста тематичні заходи з висвітлення подій війни у Афганістані.

Окрім цього у міській бібліотеці ім.Т.Шевченка відбудеться виставка-реквієм: «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя» 14.02.2020 о 14.00 та відео-екскурс: «Хроніка афганської війни» 15.02.2010 о 14.00. в міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка.

15 лютого о 10.00 проведуть  мітинг, покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам бойових дій на території інших держав у сквері воїнів-інтернаціоналістів. Також у цей день організують виставку «Вони виконували військову присягу» та відвідування поховань воїнів, які загинули в Афганістані і ветеранів, які померли після виведення радянських військ із Афганістану.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Ніна Матвієнко і Анатолій Гнатюк проведуть благодійний концерт у Каневі.