Директор Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Горьова повідомила, що із серпня медичний заклад планує повністю перейти на електронну форму без дублювання інформації в паперові картки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Для інформатизації у Канівській ЦРЛ, за підрахунками головного лікаря Віри Шапошник,  необхідно понад 2 млн.грн., оскільки реформа передбачає облаштування робочого місця кожного лікаря персональним комп’ютером, проведення мережі, придбання сервера та програмного забезпечення тощо. Із міського бюджету на ці потреби виділено 1 млн.грн.

«На сьогодні готуємося до придбання 47 комп’ютерів. Потреба у 82», - зауважила Віра Шапошник.

Перша ланка медицини, до якої входить Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги, вже рік активно впроваджує реформу інформатизації. Так, з 2018 року канівці отримали можливість електронного запису на прийом до сімейного лікаря, у цьому році запрацювала система «електронного рецепта» (програма «Доступні ліки»).

«З серпня цього року плануємо повністю перейти на електронну форму без дублювання інформації в паперові картки», - додає головний лікар Центру Наталія Горьова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що директор Канівського ЦПМСД допомоги поділилася із колегами враженнями від навчальної поїздки у Велику Британію.