Тижневі навчання, організовані представниками Канадської поліцейської місії в Україні, проходило для 22 поліцейських Черкащини в тренінговому центрі ГУНП в Черкаській області. По закінченню навчального курсу їм було вручено сертифікати.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби сектору комунікації Черкаської області.

У навчальних курсах взяли участь 22 поліцейських, серед яких поліцейські управління патрульної поліції Черкаської області, слідчі та дільничні офіцери поліції.

Навчальний курс складався з лекцій, групових вправ, проходження сценаріїв та розгляду реальних ситуацій, що виникають в роботі поліцейського. Під час навчання кожен з слухачів отримав нові знання та навички, які в майбутньому буде використовувати в роботі та передавати своїм колегам. 

Після завершення навчання в урочистій обстановці слухачі отримали сертифікати, які їм вручили заступник начальника Головного управління Національної поліції Роман Ражев та поліцейські із Канади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти викрили на Черкащині підпільний цех зі зберігання та реалізації свіжовиловленої риби.