Кандидат на посаду Канівського міського голови Галина Москаленко заявила, що у разі її обрання запровадить посаду громадського ревізора.

Про це вона розповіла журналістам «Каnоs» в ході відео-інтерв'ю, яке було записано спільно з представниками канівського Громадського телебачення.

«Я хочу ввести таку структуру як громадські ревізори – це люди, які будуть допомагати і мені, і депутатам, і громаді міста знати все, що робиться у міській раді. Тому, що хтось прочитає, хтось не прочитає рішення сесії», - розповідає Галина Москаленко.

Тож люди, які будуть на посаді громадських ревізорів будуть обізнані в особливостях роботи міської ради та прийнятих рішеннях.

«А ревізори – це громадськість, це люди, які будуть володіти куди кошти із бюджету йдуть, з їх допомогою (у тому числі я хочу бачити і журналістів) будуть висвітлювати ці питання. Вони будуть допомагати у вирішенні цих питань, будуть підказувати, що хотіла б громада бачити. Тому, це обов’язково повинно бути»,– резюмувала Галина Михайлівна.

Окрім цього, за словами кандидатки, вона планує створити у Каневі притулок для тварин з вулиці. «У комунальне підприємство «Місто» я хочу включити пункт притулку для безпритульних тварин. Тому, що це є одне із нагальних питань нашого міста і я хочу це вирішити», - повідомила Галина Михайлівна.