Під час чергового засідання виконавчого комітету Бобрицької сільської ради розглянули клопотання відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Бобрицької сільської ради.

Очільниця відділу освіти Бобрицької сільської ради Черкаської області Анна Бабенко запропонувала порушити клопотання перед Черкаською районною державною адміністрацією про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Синявка Тетяні Василівні Михальчук, матері п’ятьох дітей, за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Члени виконкому погодили таке рішення. Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію сільської ради з питань транспорту, зв’язку, сфери послуг, освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Далі члени виконкому перейшли до розгляду питання про надання матеріальної допомоги при народженні. Із цього питання доповідала секретар виконкому Лариса Добровольська. Розглянувши клопотання, що надійшли до виконкому та відповідно до п.4 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради вирішив надати матеріальну допомогу жительці села Козарівка Вікторії Сергіївні Тараненко (при народженні доньки); жительці села Тростянець Катерині Іванівні Маніленко (при народженні доньки); жительці села Литвинець Глорії Юріївні Подгорній (при народженні сина); жительці села Трощин Ользі Олександрівні Білан (при народженні сина). Фінансування виплат покладено на відділ соціального захисту населення Бобрицької сільської ради, контролюватиме виконання рішення постійна комісія сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На засіданні виконкому також розглядалося питання про надання матеріальної допомоги на лікування та на поховання  родичів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що мешканців терцентру привітали із нагоди відзначення Дня людей похилого віку (фото).