Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, а саме придбання, зберігання, особливо небезпечного наркотичного засобу в особливо великих розмірах, з метою збуту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

В ході досудового розслідування встановлено, що жінка, незаконно придбала пакунок з порошкоподібною речовиною, яка містить у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін, загальною масою 16.234 г, який перенесла до місця свого проживання в м. Каневі Черкаської області, де за допомогою електронних вагів вказану психотропну речовину розфасувала до паперових пакунків, які незаконно зберігала у квартирі з метою збуту до часу виявлення та вилучення працівниками поліції.

Правопорушниці оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, а саме придбання, зберігання психотропних речовин в особливо великих розмірах, з метою збуту.

Досудове розслідування триває, підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 9 до 12 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині 42-річна матір трьох малолітніх дітей займалася збутом психотропних речовин.