Працівниками Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області виявлено, що житель одного із сіл Канівського району займається збутом наркотичних засобів на території м. Золотоноша.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

В ході досудового розслідування встановлено, що 30-річний чоловік, 17.02.2019 всупереч встановленому законному порядку обігу наркотичних засобів,  усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, умисно збув жителю м. Золотоноша дві блістерні пластини з назвою «Метадон – ЗН», одна з яких містить десять таблеток, інша дві таблетки за грошові кошти в сумі 1000 (одна тисяча гривень).

17.02.2019 чоловіка під час збуту затримано в порядку ст.. 208 КПК України та 18.02.2019 оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, а саме незаконний збут наркотичних засобів.

За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Досудове розслідування триває, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 4 до 8 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти затримали канівця, який у стані алкогольного сп’яніння побив та пограбував чоловіка.