Працівниками Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного носіння, зберігання та придбання вибухової речовини без передбаченого законом дозволу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

За результатами проведення слідчих (розшукових) дій встановлено, що мешканець Канева у травня 2019-го року, перебуваючи на Яворівському полігоні, незаконного придбав вибухову речовину тротил, яку перевіз до Канева, де незаконно зберігав за місцем свого проживання. У подальшому, продовжуючи свої злочинні дії чоловік поклав до сумки вказану вибухову речовину та незаконно переносив при собі до часу виявлення та вилучення працівниками поліції.

На підставі доказів, зібраних під час досудового розслідування, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

Наразі досудове розслідування перебуває на постійному контролі у Канівському відділі Золотоніської місцевої прокуратури.

За вчинення кримінального правопорушення, у якому підозрюється зловмисник, йому загрожує покарання у вигляді до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що екс-директора одного із лісогосподарських підприємств Черкащини засудили до 5 років позбавлення волі.