Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» вже другий рік поспіль провела захід-реквієм за загиблими захисниками України біля Стіни пам’яті на Михайлівській площі в Києві, у якому взяли участь і представники із Канева.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію управління соціального захисту населення.

Захід відвідали члени сімей загиблих учасників АТО з різних куточків України, в тому числі, і з нашого міста, зокрема, А.Петрушенка, А.Чупилки, О.Перцева, І.Григоровича.

Особисто зустрічала та пригощала кожну групу в Українському Домі  керівник  Київської  філії  Всеукраїнської  громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»  (на фото в центрі)  Вікторія Кравчук, яка теж є мамою загиблого воїна АТО.

На Форумі добрим словом згадали мужніх героїв не тільки Іловайська, а  усіх захисників України. Матері загиблих, волонтери, бійці АТО мали також можливість виступити перед суспільством. Під час заходу відбулися передача Вогню пам’яті за загиблими героями родинам з регіонів та спільна Молитва за Україну.

На завершення заходу ухвалили звернення до Президента України та Верховної Ради.

Поїздка на Всеукраїнський  захід  «Час НЕ лікує» членів сімей загиблих м.Канева, присвяченого вшануванню пам’яті загиблих захисників України, відбулася за сприяння міського голови Ігоря Ренькаса.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутата облради із Канева поранила граната на Сході.