Днями відбувся останній тур Чемпіонату Черкаської області з футзалу серед команд екстра ліги, в якому команда «Край» Канівського району у вирішальному матчі зустрічалася з командою «Майфон» з міста Черкаси.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Федерації футболу Канівського району.

Матч пройшов у заповненому вщент залі СК «Будівельник» в напруженій та цікавій боротьбі, в якій краще показали свою майстерність гравці Канівського району. Голи забиті Когусом Радіоном (14 хв.) та Владиславом Петришиним (23 хв.) яскраво про це свідчать і  перемога з рахунком 2:0.

«Вперше в історії команда Канівщини піднялася на Чемпіонський п’єдестал, тож вітаємо громадськість та усіх фанатів  футзалу з цим досягненням. Дякуємо Президенту команди Володимиру Когусу, тренеру команди – Остренко Павлові, адміністратору – Данилевському Євгену, гравцям команди: Когусу Радіону, Іщенку Ярославу, Марченко Альфреду, Біді Сергію, Остренко Павлові,  Дєєву В’ячеславу, Аргєєву Олександру, Петришин Владиславу, Коркішко Олегу, Марченко Олександру, Агаріну Кирилу, Григорьєву Володимиру, Яворскому Владиславу», - зазначено у повідомленні  Федерації футболу Канівського району.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що степанецькі футболісти тренувалися на базі футбольної академії Білозірської ОТГ.