Канівська, Мошнівська, Будищенська та Золотоніська територіальні громади стали учасниками проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Згідно умов проєкту, протягом трьох років у селах Межиріч, Мошни, Свидівок та Благодатне мають запрацювати команди добровільних пожежних команди, які забезпечуватимуть пожежну безпеку у своїх громадах.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління ДСНС у Черкаській області.  

Організатором проєкту є Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні у рамках Програми «U-LEAD з Європою».

Першим етапом став відбір територіальних громад для участі. На другому етапі, з 29 по 30 липня, відбулись візити польської делегації на чолі з Головою керуючого комітету проєкту, Генералом добровільної пожежної охорони Республіки Польщі Мареком Ковальські та за участі експертів з цивільного захисту для огляду умов та готовності до втілення ідеї в життя.

Під час зустрічі пан Марек Ковальські зазначив: «Україна є нашим партнером. Колись ваша країна дуже допомогла Польщі і ми робимо те саме. В Польщі маємо 16 тисяч добровільних пожежних формувань, тому сьогодні ми знаходимося тут, щоб передати свій досвід.»

За результатами візитів проміжного відбору будуть відібрані 20 територіальних громад-переможців з усієї України, які отримають як навчально-методичну допомогу з вдосконалення системи цивільного захисту на місцевому рівні, так і допомогу із забезпеченням добровільних пожежних команд рятувальним спорядженням.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на об’їзній дорозі Канева продовжується проведення ремонтних робіт (фото).