Уряд розблокував частину коштів, які були направлені місцевим бюджетам на реалізацію проектів соціально-економічного розвитку.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на пост Владислава Голуба у Facebook.

«Не люблю незавершенних справ! Майже 5 місяців пройшло з моменту ухвалення ще попереднім Урядом рішення про виділення 2 млн гривень на соціально-економічний розвиток Канівського, Золотоніського та Черкаського районів...

Вже 5 місяців, як я не є народним депутатом України, який, відповідно, представляє ці території... Але... Статус не головне. Якщо хочеш допомогти - допомогай!

Цим принципом я керувався всю свою каденції народним депутатом України 8 скликання. За цим принципом я живу і далі! Вже новий Уряд Гончарука вніс відповідні зміни до Розпорядження КМУ 500-р, яким, таки, було розблоковано частину коштів, які були попередньо виділені ще на початку липня місяця. На жаль, не всі кошти вдалося відстояти, але школа #4 міста Канева таки отримає сучасні енергозберігаючі вікна, які дозволять навчальний процес зробити більш комфортнішим (820 тисяч гривень) та ФАП у Крупському (50 тисяч гривень) та харчоблок у Дмитрівській школі (70 тисяч гривень) таки будуть відремонтовані», - зазначив у пості Владислав Голуб.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати міськради планують ухвалити звернення щодо дострокового припинення повноважень нардепа Олександра Скічка.