Єдиною із Канева учасницею всеукраїнського освітнього проєкту «Агенти змін» стала учениця Канівської гімназії імені Івана Франка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію класного керівника Олени Веретільник.

За період відкритого набору з 27 січня по 28 лютого 2021 року для участі у навчанні школи «Агенти змін» заповнено 900 анкет учасників та надіслано 720 есе на тему «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?». З 25 регіонів України, від заходу до сходу діти виборювали місце у Всеукраїнському освітньому проєкті. Учениця 10 класу Канівської гімназії імені Івана Франка Софія Виногородська отримала омріяне місце.

Всеукраїнський освітній проєкт «Агенти змін» - це 10-місячна школа для учнів 8-10 класів, що створює простір для реалізації проектів та громадянського розвитку школярів. Проєкт реалізує Мала академія наук України спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Центр політичних студій та аналітики, Центр «Ейдос» та Благодійна фундація «Агенти змін». Канівська гімназія імені Івана Франка пишається своїми учнями,яким нічого не зашкоджує , щоб розвиватися та навчатися.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівській гімназії у межах «Школи сталого розвитку МХП» обговорили питання інтернет-безпеки (фото).