Учениця 7 класу Канівської гімназії імені Івана Франка Євгенія Петреченко посіла перше місце на підсумковому етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Школярка здобула Стипендію Президента України, яку отримуватиме протягом 2020-2021 навчального року. А допомагала їй у цьому учитель української мови і літератури Бондаренко Наталія Леонідівна, яка є фіналістом  конкурсу «Учитель року-2018», отримала обласну премію ім.О.А.Захаренка та займає високу сходинку у рейтингу найкращих учителів України», - зазначила заступник міського голови Наталія Матінова.

Також заступник міського голови зауважила, що з міського бюджету варто розглянути можливість виплати стипендій чи премій талановитим школярам. Це питання вже піднімалося раніше, зокрема 11 вересня під час зустрічі  представників учнівського самоврядування з місцевою владою. Тому враховуючи актуальність порушеного питання, розробити відповідне Положення було доручено міському відділу освіти.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для потреб Канівської ЦРЛ із міського бюджету придбають 5 кисневих концентраторів.