Канівська влада планує укласти договір про соціальне партнерство з ТОВ «Маклаут», в рамках якого, провайдер зобов'язується безкоштовно надавати послуги Інтернету для бюджетних установ міста.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на опубліковані матеріали до чергового сесійного засідання Канівської міської ради.

Зокрема, як зазначається в матеріалах до сесії, підписання відповідного договору зобов’яже ТОВ «Маклаут» підключити до мережі та безкоштовно надавати послуги доступу до Інтернету 18 бюджетним установам та об’єктам,  серед яких: прокуратура, суд, РАЦС, управління ДСНС, відділення поліції, школи №4 та №6, Вище професійне училище, міська рада, окремі відділи та управління виконкому, Канівський РЕМ, дитячий садочок «Дударик», санітарно-епідеміологічна станція та відділ освіти Канівської РДА.

Натомість, інтернет-провайдер матиме можливість безкоштовно використовувати опори електропередач, які розташовані у адміністративних межах Канева, для проведення мережі у приватний сектор.

Також «Маклаут» зобов’язується за умови технічної можливості забезпечувати надання телекомунікаційних послуг для камер відеоспостереження, що наразі встановленні та будуть встановлюватися по місту в майбутньому.

Зауважимо, що у випадку ухвалення депутатами позитивного рішення стосовно даного питання, міському голові Ігорю Ренькасу делегують повноваження підписати договір про соціальне партнерство із ТОВ «Маклаут».