Днями розпочалося навчання 18 безробітних Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості на базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище» за напрямком «Охорона праці для робітників риболовних підприємств внутрішніх водойм».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Навчання рибалок здійснюється на замовлення роботодавців – Танани Олександра Юрійовича, Касіч Раїси Андріївни та Касіча Олександра Аліковича.

Сучасна матеріально-технічна база та висококваліфіковані викладачі ДНЗ «Канівське ВПУ» забезпечують комфортне інтенсивне навчання слухачів. Така співпраця навчального закладу, роботодавців та Канівської міськрайонної філії триває вже не один рік і має позитивні результати. 

Роботодавці вже вкотре пересвідчуються, що служба зайнятості має всі можливості підготувати необхідних кваліфікованих робітників, підвищити кваліфікацію персоналу, надати можливість підібрати потенційних працівників під час іспитів чи взяти на практику слухачів, аби на виробництві оцінити їхні професійні якості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівському центрі зайнятості провели «Ярмарку вакансій».