У ДНЗ «Канівське вище професійне училище» відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів, спрямованих на навчання Канівською міськрайонною філією, які здобували професією кухаря.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Одинадцять безробітних з Канева та району впродовж 6 місяців поєднували теоретичну підготовку та практичні заняття на базі училища та партнерів служби зайнятості – роботодавців-замовників кадрів.

Карантинний режим вніс певні корективи в навчальні плани і знання слухачі здобували, в тому числі і дистанційно. З послабленням обмежувальних заходів, навчання продовжилося. І ось сьогодні, отримані професійні досвід та знання, слухачі вже демонстрували у своїх кваліфікаційних роботах на державній кваліфікаційній атестації.

Досвідчений майстер виробничого навчання Олена Федорова розповідає: «Державна кваліфікаційна атестація, що відбулася на базі нашого навчального закладу, підтвердила вагомі досягнення слухачів. Майбутні кухарі, практично без попереднього досвіду роботи, зуміли оволодіти знаннями, набути практичних вмінь та навичок, опанували улюблену справу, яка згодом стане справою життя і, сподіваюсь, приноситиме не лише задоволення, але й гідний прибуток».

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що офтальмолог і кардіолог проведе прийом мешканців Ліплявської громади.