Днями відбувся випуск групи слухачів із числа безробітних Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, які здобули професію водія навантажувача на базі Канівського вищого професійного училища.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Професійне навчання безробітних організовувалось на замовлення роботодавців ТОВ «Ергопак», ТОВ «Віджи продакшн», Канівської філії ТОВ «Клуб сиру».

П'ять місяців активної роботи, насиченого навчання, плідних практичних занять залишилися позаду. Безробітні, направлені на навчання в ДНЗ «Канівське ВПУ», мали нагоду навчатися і здобувати професійні навички біля досвідчених викладачів і майстрів виробничого навчання, а під час виробничої практики – працювати разом із досвідченими наставниками.

«На сьогодні робітничі професії - лідери на ринку праці. І потреба в таких працівниках постійно зростає. Професійне навчання за сприянням служби зайнятості для працедавця – це шанс мати підготовлених кваліфікованих працівників без жодних інвестицій в їх навчання, а для людини, яка хоче набути професію – це можливість мати гідну роботу. Головний результат співпраці всіх зацікавлених сторін – працевлаштування», - коментує директор філії Надія Коломієць.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що на замовлення сільгоспвиробників у Каневі організували навчання для безробітних.