Днями у закладі дошкільної освіти з цивільного захисту «Теремок» відбувся навчально-методичний семінар для керівників шкільних і дошкільних закладів на тему: «Порядок організації життєзабезпечення та уникнення паніки під час надзвичайних ситуацій».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Модератором заходу була головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Яковіна. Програма семінару передбачала елементи командно-штабного навчання (відпрацювання сценарного задуму та дії за ввідною «Хімічна небезпека»). Всі учасники семінару отримали теоретичні та практичні вміння, знання і навички при діях в надзвичайній ситуації. Зокрема, психолог військового комісаріату Юлія Зозуля надала поради учасникам заходу щодо поводження під час панічної атаки у надзвичайних ситуаціях та продемонструвала  практично дії при них.

Також присутнім на семінарі був заступник військового комісара, майор Роман Кучеренко. Він детально розповів про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Також Роман Анатолійович продемонстрував, як правильно користуватися протигазом, ознайомив з його будовою, терміном придатності.

Керівник дитсадка Тамара Харченко ознайомила присутніх з «Інструкцією по захисту дітей від ураження сильнодіючими отруйними речовинами на випадок аварії на хімічно небезпечному об’єкті».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що школярам із Ліплявого довелося евакуюватися із навчального закладу за 3 хвилини.