Вихованці ГО «СОК» гідно представили Канів на відкритому кубку Черкаської області серед спортивних клубів із годзю-рю карате «Budokan open».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Вихідними у Черкасах відбувався відкритий кубок Черкаської області серед спортивних клубів із годзю-рю карате «BUDOKAN OPEN», в якому взяли участь більш ніж 270 учасників з 14 спортивних клубів не тільки Черкаської області, а й з інших областей України.

Спорстмени спробувати свої сили у формально - технічні комплекси ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командні, ката кобудо, шобу куміте (двобої з дозованим контактом), ірікумі-дзю та ірікумі-го (повноконтактні двобої). Поєдинки проводились одночасно на 5-ти татамі обладнаних необхідною технікою, в тому числі моніторами, а від початку до закінчення змагань була доступна онлайн трансляція для тих, хто не зміг бути присутнім на турнірі.

Рівень підготовки всіх спортсменів був дуже високий, а кількість учасників в одній категорії досягала від 2 до 15 чоловік. Сильні, цілеспрямовані та гарно підготовані команди у важкій боротьбі розіграли між собою 190 комплектів нагород!

Під керівництвом тренера Антона Бараболіна, наше місто представляли 7 спортсменів, які змагалися в повно контактних двобоях і здобули такі результати:

категорія 8-9 років: Вшивков Сергій, Саєнко Максим, Сімонов Олександр посіли 1-ші місця;

категорія 10-11 років: Юрченко Денис 2 місце;

категорія 12-13 років: Синьоокий Артем 1 місце;

категорія 14-15 років: Кремешний Олег 1 місце.

Павелко Лев гідно змагався, але не зміг подолати суперника. За результатами змагань наша команда здобула 3-тє командне місце й кубок в категорії ірікумі - го: 1 місце - ск "Аякс" м. Сміла, Черкаська обл., тренер Козін А.І. 2 місце - ДЮСШ "Темп " м.Вінниця, тренер Камінский А.В. 3 місце - ГО «СОК» м.Канів, Черкаська обл., тренер Бараболін А.С.

Батьки й вихованці спортивної секції висловлюють вдячність тренерам - Бараболіну А.С. і Маланчеву С.В. за підготовку спортсменів, а також відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради за наданий транспорт для поїздки на змагання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команда канівських школярів здобула перемогу у всеукраїнському вишколі.