Канівський лісгосп відгукнувся на звернення Степанецької сільської ради щодо допомоги в благоустрої прилеглої території новозбудованої адмінбудівлі Степанецької сільської ради та центру надання адміністративних послуг Степанецької ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Провідний інженер лісових культур Канівського лісгоспу Сергій Пустовойт та в.о. лісничого Степанецького лісництва Євген Завальський провели озеленення, висадивши десять катальп та десять туй західних. Весь посадковий декоративний матеріал вирощений канівськими лісівниками.

Окрім того, лісівники доповнили й ансамбль декоративних рослин на території садиби Степанецькго лісництва, висадивши 30 кущів чубушника.

За словами канівських лісівників, це приємні турботи, адже гарна, зелена територія милуватиме око кожного, хто до них завітає.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у кожному третьому перевіреному об’єкті на Черкащині  виявили порушення санітарного законодавства.