Силами Канівського лісового господарства було облаштовано рекреаційний пункт поблизу села Пекарі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Завдяки Канівському лісгоспу вдалося збудувати бесідки та колибу, де можуть розміститися відразу три різних компанії друзів. Для найменших відвідувачів є гойдалка.

Окрім цього, було обладнано місця для вогнища, які облаштували камінням, аби убезпечити розповсюдження вогню до лісу. Для тих, хто матиме бажання дістатися до місця відпочинку човном, обладнано дерев’яний приплав.

«Лише той, хто тяжко працює, може сповна оцінити бодай найкоротшу мить відпочинку, – говорить директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко. – А відпочинок на природі, як на мене, є найкращим в усіх відношеннях. Адже тут немає жорстких обмежень – чи то просто релаксація, чи спілкування з друзями, чи усамітнена насолода довколишнім середовищем. Єдине обмеження – бути не просто одноразовим гостем у цьому куточку на мальовничому березі Дніпра, а справжнім і дбайливим господарем, який прибере після себе сміття, загасить вогнище, не зобидить жодної пташини чи навіть рослини».