Працівники державного підприємства «Канівське лісове господарство» спільно із представниками правоохоронних органів проводять патрулювання для попередження незаконної вирубки лісових культур та закликають купувати ялинки лише із бірками.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки ДП «Канівського лісового господарства» у Facebook.

Напередодні новорічних свят набуває актуальності питання придбання новорічної ялинки. Тож ДП «Канівське лісове господарство» пропонує купити новорічні ялинки, що помічені спеціальним бирками (це є прямим доказом того, що лісову красуню зрубано законно), на ялинкових базарах у лісництвах підприємства та в місцях, дозволених для продажу таких дерев.

Водночас для збереження вічнозелених лісових насаджень та з метою проведення профілактичних заходів із попередження незаконної порубки, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка, працівники Канівського держлісгоспу спільно з працівниками Канівського міськрайвідділу УМВС України в Черкаській області постійно здійснюють патрулювання лісових масивів.

Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення у випадку незаконного вирубування новорічних ялинок браконьєр змушений буде відповідати за вчинене згідно з діючим законодавством, сплативши штраф за заподіяну шкоду в розмірі п’ятсот сорок гривень.

Канівські лісівники звертаються до всіх, хто бажає прикрасити оселю на новорічні свята зеленими красунями: купуючи ялинку на організованих базарах та у сертифікованих продавців, ви не тільки зробите свій внесок у збереження довкілля, а й у відновлення зелених насаджень, адже частина сплачених за ялинку коштів піде на створення нових хвойних лісів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський лісовий патруль здійснив 58 рейдів.