За посередництва й підтримки Фонд «МХП-Громаді» Канівська багатопрофільна лікарня та Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримали гуманітарну допомогу – ліки від швейцарської фармацевтичної компанії ACINO. Медикаменти канівським медикам передали менеджери фонду Віталій Очеретяний та Світлана Березань.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«Сьогодні до медзакладів Канева ми привезли лікарський препарат «АЦ-ФС», що застосовується для лікування кашлю, а також дієтичну добавку «Оптілакт», яку вживають при порушенні балансу кишкової мікрофлори. Загалом ліків передано на суму понад 72 тис. грн.», – розповів Віталій Очеретяний.

Заступник головного лікаря ЦПМСД з медичного обслуговування населення Лариса Ханько зауважила, що всі жителі, котрі звертатимуться до сімейних лікарів та потребуватимуть допомоги в лікуванні переданими фондом медпрепаратами, зможуть отримати їх безкоштовно.

Позитивно оцінили допомогу і в Канівській багатопрофільній лікарні. Тут кажуть, що на ліки такого спрямування завжди є попит, тож вони обов’язково стануть у нагоді пацієнтам медзакладу.

Відзначимо, що в межах співпраці Фонду «МХП - Громаді» зі швейцарською фармацевтичною компанією ACINO в Україні, згадані лікарські засоби днями безкоштовно передають у лікарні 4 областей України. Зокрема на Черкащині препарати «Оптілакт» та «АЦ-ФС» отримають пацієнти опорних лікувальних закладів Звенигородки, Канева та Корсунь-Шевченківського. Загальна кількість переданих ліків – 16 750 упаковок, ринкова вартість яких загалом становить близько 1,5 млн грн.

На зображенні може бути: 3 людини та у приміщенні

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мартинівському ліцеї відкрили унікальну експозицію «Літопис планети» (фото).