Із 21 жовтня 2021 року почали діяти нові правила перевезень пасажирів між регіонами. В зв’язку з цим лікарі Канівського ЦПМСД мають велику кількість звернень з приводу отримання COVID-сертифікатів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівського ЦПМСД.

«Багато людей хочуть його отримати як то кажуть «тут і зараз», але через неймовірне навантаження, ми просто не в змозі видавати їх день в день, тим більше, що для подорожей всередині країни достатньо довідки форми 063-0, яку ми видаємо в день звернення.

Алгоритм дій отримання COVID-сертифікату для вакцинованого населення в КНП «Канівський ЦПМСД» (для подорожей за кордон):

1.Залишити копію закордонного (звичайного) паспорту в реєстратурі.

2.Через декілька днів забрати готовий сертифікат в реєстратурі.

Якщо ви не бажаєте чекати та хочете трішки розвантажити медичних працівників Центру, тоді рекомендуємо вам скористатися порталом або застосунком «ДІЯ» для генерування вашого сертифікату, інструкція нижче

  1. Увійдіть в кабінет громадянина на diia.gov.ua. Якщо ви вперше на порталі — зареєструйтеся за допомогою Дія.Підпису чи КЕП.
  2. Ознайомтесь із згодою передачі даних та підпишіть її.
  3. На електронну пошту надійде сповіщення, як тільки сертифікат буде готовий. Завантажити та роздрукувати можна з кабінету громадянина, розділ «Послуги» — «Отримані документи», - зазначено у повідомленні Канівського ЦПМСД.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 83 нові випадки захворювання на COVID-19 виявили за вихідні на Канівщині.