Правоохоронці спільно з представником закладу охорони здоров’я зустрілись з учнями 6-8 класів Канівської ЗОШ № 6.  Дітям розповіли про згубну дію наркотиків та їх вплив на психологічне і фізичне здоров’я людини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ГУ НП у Черкаській області.

Інспектор з ювенальної превенції Канівського відділення поліції Юлія Друзь спільно з представником закладу охорони здоров’я завітали до школярів 6-8 класів Канівської загально-освітньої школи № 6, яким провели лекцію-семінар на тему: «Наркотичні речовини їх вплив на психологічне та фізичне здоров’я людини».

Учням розповіли про шкідливий вплив наркотиків на організм людини. Також  наголошено на кримінальній відповідальності за вживання і поширення наркотичних речовин. Не оминула увагою працівник поліції і питання вживання тютюнових виробів в громадських місцях та відповідальність за такі дії.

Зустріч пройшла в дружній, доброзичливій атмосфері. Учні також брали активну участь в обговоренні  питання, ставили свої запитання і висловлювали свої думки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для школярів Канівщини провели екскурсію органами пробації та ювенальної превенції.