Одним із основних напрямів роботи канівських правоохоронців є боротьба із незаконним обігом наркотичних засобів, так протягом 2019 року зафіксовано 9 фактів незаконного зберігання наркотичних засобів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із Довідки «Про стан криміногенної обстановки на території м. Канева».

Зокрема правоохоронці зазначають, що у Каневі зафіксовані факти зберігання «важких» наркотичних засобів таких як метадон. Як приклад наводять ситуацію, яка сталася 31.03.2019, коли близько 20 години, біля першого під’їзду будинку по вул. Шевченка, 25 в м. Каневі Черкаської області, у гр. Б. було виявлено та вилучено капсулу з полімерного матеріалу з  кристалічною речовиною білого кольору, яка згідно висновку експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів містить у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено - метадон, масою 0,0787 г.

За інформацією поліціянтів, гр. Б., будучи неодноразово раніше судимим, незаконно зберігав при собі у поясній сумці без мети збуту. За вказаним фактом інформацію внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 309 ККУ та після проведення всіх необхідних слідчих дій, кримінальну справу з обвинувальним актом направлено до Канівського міськрайонного суду для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що за чотири місяці у Каневі сталося 5 самогубств.