Співробітники ДСНС у межах Дня цивільного захисту здійснили практичне тренування в одній із канівських шкіл.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу ДСНС у Черкаській області у Facebook.

19 квітня рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Канів взяли участь у організації та проведенні Дня цивільного захисту в місцевій загальноосвітній школі № 4.

Під час заходу учні та персонал школи здійснили практичне тренування з евакуації на випадок виникнення пожежі у навчальному закладі. Зібравши більше 700 дітей на подвір’ї школи, старшокласники продемонстрували присутнім навики у наданні домедичної допомоги, взаємодопомоги у випадку травмування під час виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

Після практичного відпрацювання співробітники ДСНС звернули увагу дітей на правилах безпеки життєдіяльності, зокрема під час використання відкритого вогню, електроприладів та правильної поведінки під час пожежі.

Крім того, фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій нагадали школярам правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та номери екстрених служб.

Найцікавішою частиною стала демонстрація аварійно-рятувального обладнання, що знаходиться в пожежному автомобілі та спеціального одягу рятувальника, в якому професіонали своєї справи проводять рятувальні роботи. Фінальним дійством заходу стало бойове розгортання з подачею води.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі зняли репортаж із нагоди Дня пожежної охорони.