Днями у Мартинівському ліцеї  провели відпрацювання дій під час надзвичайних ситуацій, яка має виробити в учнів умінь і навичок  грамотно і чітко діяти в різних  надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

За планом комплексного об’єктового тренування були відпрацьовані дії разом з рятувальниками Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області: евакуація учнів, працівників ліцею при виникненні надзвичайних ситуацій та сигналу «Пожежна тривога».

Учні і працівники закладу продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення під час надзвичайної ситуації. Рятувальники поспілкувалися з учнями і розповіли про найімовірніші причини виникнення пожеж, нагадали правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Згодом серед учнів 3-4 класів була проведена вікторина «Стихійні лиха», під час якої діти пригадали правила поведінки в навколишньому середовищі під час природних стихійних лих.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що бобрицькі ліцеїсти практикувалися в наданні першої медичної допомоги із волонтеркою Аллою Хапугіною (фото).