Фахівці Канівського районного відділу Управління ДСНС України завітали у ліплявську школу, аби провести пізнавальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області у Facebook.

Для проведення профілактивної роботи 13 березня працівники Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області відвідали навчально-виховний комплекс у Ліплявому, де провели спеціальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

У межах заходу пожежники в ігровій формі обговорювали із дітьми особливості виникнення надзвичайних ситуацій, наголосили на важливості оперативного повідомлення «Служби порятунку».

Окрім цього під час практичної частини акції дітлахи приміряли бойовий одяг вогнеборців, практикувалися у вязанні вузлів за допомогою рятувальної мотузки, ознайомилися із можливостями та характеристиками аварійно-рятувального обладнання, дихальних апаратів. Традиційно найбільший захват у школярів викликав пожежний автомобіль.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що порівняно із минулим роком кількість пожеж на Канівщині зросла майже на 50%.