Такий освітньо-екологічний проєкт вдалось реалізувати завдяки ініціативі Канівського природного заповідника, яку з радістю підтримала Миронівська птахофабрика.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

За словами завідувача Музею природи заповідника Олександра Полішка, стенди допоможуть дітям більше знати про рідкісні види рослин і тварин, занесені до Червоної книги України:

– Працюючи над наповненням стенду, ми вирішили зобразити на ньому саме ті види, які можна зустріти в наших краях, на Канівщині й Черкащині загалом. Вони потребують особливої охорони, оскільки мають тенденцію до зникнення з різних причин. Саме тому, побачивши в природі знайомі рослини чи види тварин, діти зможуть їх ідентифікувати та сприяти збереженню.

Коментуючи акцію, начальник відділу охорони навколишнього середовища птахофабрики Світлана Ніколаєнко зауважила, що підприємство завжди підтримує починання Канівського природного заповідника, спрямовані на екологічне виховання дітей та молоді, їх бережливе ставлення до природи.

До речі, всі фото на стенді зроблені співробітниками заповідника у звичайних природніх умовах. Світлини відразу зацікавили дітей. Розглядаючи їх, вони вже почали розповідати, де бачили зображені види та як тепер чинитимуть задля їх збереження.

На зображенні може бути: 11 людей, дитина та люди стоять

На зображенні може бути: 15 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенніНагадаємо нещодавно ми писали про те, що експертна комісія визначила учасників ІІ туру конкурсу мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку».