У межах реалізації проекту «Нова українська школа» для навчальних закладів Канева закуплять нові меблі та обладнання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

Під час позачергового засідання виконавчого комітету, яке відбулося у вівторок, було внесено зміни до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік».

Відтак, було підтримане виділення з міської скарбниці 192 тис.грн. (за рахунок перерозподілу призначень) на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів Канівських навчальних закладів.

«Кошти виділяються на умовах виділення субвенції з міського і обласного бюджетів в пропорціях 70% (область) на 30% (місто). Фінансування передбачене на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», - зауважила начальник фінансового управління Галина Карпушенко.

Відзначимо, що «Нова українська школа» - це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити навчальний заклад, в якому буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх в житті.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що харчові відходи із їдалень Канева перероблятимуть.