Під час екскурсії у НПУ імені М.П.Драгоманова учні однієї із канівських шкіл експериментували із друком на 3D-принтері та здобували навички у фінансовій грі «Психологія грошей».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора Канівської санаторної школи-інтернат Сергія Гринця у Facebook.

Завдяки благодійному фонду «Обираємо майбутнє разом» 21 квітня відбулася зустріч наших десятикласників з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри інформаційних технологій і програмування, заступником декана з наукової роботи та міжнародної діяльності факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова Струтинською Оксаною Віталіївною, яка ознайомила учнів із технологіями тривимірного друкування. Під час майстер-класу 3-D принтери «виготовляли» підставки для мобільних телефонів і Оксана Віталіївна подарувала їх найуважнішим.

Другу частину профорієнтаційної екскурсії в НПУ імені М.П. Драгоманова наші вихованці провели за фінансовою грою «Психологія грошей». Оксана Затворнюк, психолог, автор цієї гри, подарувала її для школи. Тепер наші учні зможуть самостійно вчити «майбутніх випускників» фінансової грамотності.

«Дякуємо організаторам за чудовий та змістовний відпочинок-навчання, та що ми ще мали кілька хвилин аби забігти в Ботанічний сад в помилуватися квітучими магноліями», - зазначено у пості Сергія Гринця.

Нагадаємо нещодавно ми писали  про те, що комісія із перевірки якості харчування дітей у школах здійснила перший рейд.