Завдяки сприянню благодійного фонду учні однієї із шкіл Канева відвідали віртуальну аудіо-екскурсію у Національному художньому музеї України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора Канівської санаторної школи-інтернат Сергія Гринця.

За меценатської підтримки Єлизавети Юрушевої, засновниці благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом» учні Канівської санаторної школи-інтернат стали першими глядачами спільного проекту Національного художнього музею України та інтернет-видання 23-59.com.ua, «Коли картини заговорять».

Школярам вдалося отримати насолоду від віртуальної аудіо-екскурсія в Національному художньому музеї України. Видатні експонати з численного зібрання шедеврів українського мистецтва «озвучили» найвідоміші та найвпізнаніші голоси телебачення та радіо: Тіна Кароль, Ольга Фреймут, Василь Вірастюк, Сергій Притула, Олександр Скічко, Олег Скрипка, Ольга Сумська, Володимир Зеленський, Наталія Мосейчук, Катя Осадча, Алла Мазур та інші. Діти поринули в атмосферу виставкових просторів та ближче познайомилися з відомими експонатами.

«Також вихованці відвідали Дні науки, які проходили в Національному педагогічному університеті ім.М. П.Драгоманова. Мали змогу «похімічити», і наш вчитель хімії Криволап Людмила Платонівна, теж не відмовила собі в цьому! Хлопці із захватом прийняли участь у боях роботів, а дівчата «перетворювали» квіти на кригу», - зазначено у пості директора навчального закладу Сергія Гринця.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі попрацювали у студії «1+1».