Учні Канівської санаторної школи вирушили минулими вихідними на Київщину, де відвідали два біопарки – «Золотий фазан» та «Острів Сакури». Поїздку для 38 учнів та їх педагогів було організовано за підтримки Миронівської птахофабрики.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Біопарк «Золотий фазан», розташований у Ставищенському районі, цікавий тим, що тут мешкає близько 30 видів різних тварин починаючи від звичайного кролика й до верблюда та пантери, а також понад 100 найменувань птахів.

Щодо «Парку Сакури» – то це свого роду центр східної культури, що знаходиться у Володарці, на річці Рось. Парк було створено у 2019 році й з того часу він став справжньою родзинкою регіону. Тут також є цілий двір птахів, а ще – висаджено близько 3500 різних дерев, кущів та квітів! І хоча нині не сезон для цвітіння сакури, в парку є на що подивитися.

Це, до речі, підтверджують у своїх коментарях і самі діти.

«Хочу подякувати за можливість відвідати такі гарні місця нашої країни. Особливе враження на мене справив водоспад, фонтан, в якому плавають незвичайної краси рибки в парку «Острів Сакури», – відзначила Анна Линник.

 «Дуже цікаво було побачити екзотичних тварин, а деяких з них – погладити й навіть погодувати. Дякую за неперевершені емоції!», – додала Ангеліна Піскова.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, взуття, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: водойма

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відразу два спортивних проєкти презентували у Степанецькій громаді (фото).