Днями фахівцями Канівської міськрайонної філії була організована професіографічна екскурсія в ТОВ «Канівська районна центральна аптека № 91».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Завідуюча аптекою Жанна Ніколенко ознайомила учнів зі специфікою роботи, основними вимогами до фармацевта та провізора, можливостями професійного зростання і працевлаштування після закінчення навчального закладу.  Жанна Василівна наголосила, що робота згаданих вище працівників вимагає не лише професійних знань та вмінь, але і сучасних технологій продажу, і основних принципів маркетингу, і багато іншого.

«Сьогодні фармацевт в аптеці – це і медик, і біолог, і хімік, і психолог, і перша швидка допомога. Згідно зі статистикою люди середнього віку та молодь звертаються до лікарів лише в самих крайніх випадках, а частіше вони йдуть за консультацією саме в аптеку до провізора . Звичайно, провізор (фармацевт) не має права проводити діагностику або виписувати рецепти, але зобов’язаний вміти дати грамотну пораду. А перш ніж давати поради, провізор-фармацевт повинен сам добре знати препарати, їх можливі побічні дії, протипоказання, вміти правильно і кваліфіковано підібрати заміну, пояснити, коли і як застосовувати той чи інший препарат»,- зазначила завідуюча аптекою.

Фахівець з профорієнтації Лариса Тулумбасова ознайомила присутніх з навчальними закладами, в яких можна здобути професію фармацевта та провізора.

Усі учасники екскурсії визнали, що подібного роду заходи є пізнавальними, адже безпосередньо познайомившись з трудовим життям підприємства, вони зрозуміли, що лише правильний вибір професії може сприяти успішному майбутньому.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівським безробітним презентували навчальні заклади державної служби зайнятості.