V Міжнародний фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST» під гаслом – «Ми конструюємо майбутнє!» відбувся 26-28 вересня 2019 р. у місті Горішні Плавні, Полтавської області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки «Вектор успіху» у Facebook.

У змаганнях фестивалю взяли участь 109 команд із Мінська й Жодіно (Білорусь), Рацибожа (Польща) й Андріївки Полтавської області, Вінниці й Горішніх Плавнів, Добровеличківки, Кіровоградської області й Запоріжжя, Золотоноші й Канева, Києва й Коробівки, Золотоніського району, Кременчука й Кропивницького, Миколаєва й Скороходового, Полтавської області, Черкас й Чернігова.

Вперше, в історії Канева, учні школи № 4 (тренер Галина Журавель) представляли наше місто на таких змаганнях. Учні Бабанська Софія та Устинов Максим у категорії «Перевізник» (діти віком 6-9 років); категорія «Робофутбол» (діти віком до 17 років) Верба Захар та Рябчун Вадим, «Сумо автономне» Пузідаров Ілля, «Сумо кероване» Сидоренко Іван. Софія та Максим – посіли шосте місце, а Іван ввійшов в вісімку кращих.

«Команда із Канева вдячна організаторам та спонсорам фестивалю за організовану екскурсію на ПрАТ «Полтавський ГЗК», де учні побували на оглядовому майданчику кар’єру гірничозбагачувального комбінату та відвідали музей історії ПрАТ «Полтавський ГЗК».

Поїздка відбулася за підтримки директора Ірини Верби та колективу школи, мера міста Ігоря Ренькаса, зацікавлених у розвитку і навчанні батьків дітей та не байдужих громадян міста і, звісно, працьовитих учнів!», - зазначено у повідомленні.

Світлина від Вектор Успіху.

Світлина від Вектор Успіху.

Світлина від Вектор Успіху.

Світлина від Вектор Успіху.

Світлина від Вектор Успіху.

Світлина від Вектор Успіху.

Нагадаємо нещодавно ми публікували рейтинг канівських шкіл за результатами ЗНО.