Перемогу місцевої команди звершився Чемпіонат Черкаської області із волейболу серед дівчат 2005-2006 р.н., який відбувся днями у спортивному залі Канівського ліцею №4.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

У змаганнях взяли участь 5 команд: з  Черкас, дві команди з Тального, Канівської районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія» (Канів).

Спортивні баталії проходили за коловою системою. У підсумку змагань волейболісткам Канівської районної ДЮСШ «Колос» вдалося посісти перше місце, перегравши усіх суперниць. Команда набрала однакову кількість очок з сильною командою черкаських волейболісток,  за співвідношенням виграних та програних партій команда Канівського району вирвалася вперед.  Третє місце посіла команда ДВК «Вікторія», четверте та п’яте місце у тальнівських юних волейболісток.

Змагання обслуговувала команда суддів у складі: Юрій Колінько, Юлія Галушка та випускниця Канівської районної ДЮСШ «Колос» Галина Галушка. Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський рятувальник став призером Чемпіонату ДСНС України із гирьового спорту.