Старший офіцер відділення з добору в Черкаській області окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України Микола Лисокінь провів семінар із безробітними у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.  

На семінарі з орієнтації на службу в Збройних Силах України, старший офіцер розповів шукачам роботи про умови вступу на військову службу за контрактом.

«Добір кандидатів на військову службу за контрактом здійснюється з числа громадян віком від 18 до 40 років; які мають вищу, професійно-технічну, повну загальну середню освіту; які пройшли професійно-психологічний відбір та придатні до військової служби за фізичним розвитком і станом здоров'я», - зауважив Микола Лисокінь.

Також старший офіцер наголосив: «Служба в Державній прикордонній службі України – це завжди престижно. Кожний прикордонник має стабільну й цікаву роботу з перспективою постійного кар’єрного зростання та професійною підготовкою за міжнародними стандартами, гідний рівень грошового забезпечення та гарантований соціальний захист».

Під час заходу понад 20 шукачів роботи переглянули відеоролики про прикордонну службу, отримали відповіді про особливості роботи в лавах Державної прикордонної служби України.

За детальною інформацією з питань працевлаштування можна звернутися до Представництва у Черкаській області: м. Черкаси, селище Оршанець, вул. Підполковника Красніка 2, т. (0472) 50-60-09; (094) 985-80-09, (067) 470-87-13.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на черговому засіданні клубу для жінок «Гармонія» у Центрі зайнятості обговорили питання «Жінка і бізнес».