У Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості провели зустріч із старшим офіцером відділення з добору в Черкаській області окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України Миколою Лисокінем.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської  міськрайонної філії Черкаського обласного Центру зайнятості.

Прикордонник розповів шукачам роботи про умови прийому на військову службу за контрактом в Державну прикордонну службу України. 

«Військовослужбовцям за контрактом ми пропонуємо престижну роботу з належною оплатою праці, соціальні гарантії, безкоштовне медичне обслуговування, можливість кар'єрного зростання, забезпечення речовим майном, можливість отримати освіту», - повідомив офіцер. 

У ході зустрічі 14 шукачів роботи переглянули відеоролики про прикордонну службу, отримали вичерпні відповіді про особливості роботи в лавах Державної прикордонної служби України. 

Також Микола Лисокінь наголосив: «Прикодонна служба – це свідомий вибір кожного. Ми чекаємо відповідальних, мотивованих, наполегливих, дисциплінованих, стійких до стресу, емоційних та фізичних навантажень, з бажанням розвиватись».

За детальнішою інформацією щодо військової служби за контрактом в Державній прикордонній службі України звертайтеся до Канівської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ за адресою: м. Канів, вул. Шевченка 49/1; тел. (04736) 3-29-16 , 3-21-03. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на базі Канівського  ВПУ безробітні проходили підготовку за професією «охоронник».