Днями в Корсунь-Шевченківському лісгоспі на території нижнього складу відбулася виробнича нарада під керівництвом т.в.о. директора В’ячеслава Шако за участю головного інженера Ігоря Милацького, начальника нижнього складу та усіх лісничих.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

16 грудня 2021 року до підприємства було приєднано Лисянський та Канівський лісгоспи. Всі три підприємства мали свої територіальні, господарські, природничі та історичні особливості функціонування. Лісгоспи відрізняються не лише складом лісоутворюючих порід, їх віком та станом, але і розрізненістю території, відмінностями рельєфу, транспортним сполученням тощо.

Тож на даному етапі розвитку лісогосподарської галузі необхідно організувати злагоджену співпрацю підрозділів новоутвореного підприємства на всіх рівнях: охорона та захист лісу, лісовідновлення, заготівля та реалізація лісопродукції –  для ефективної та злагодженої діяльності.

Перша спільна виробнича нарада була присвячена обговоренню та плануванню колективного, послідовного і продуктивного функціонування об’єднаного підприємства. Особливо актуальним на сьогодні є питання доцільного, обґрунтованого відбору та сортування лісоматеріалів цінних порід, а також дотримання вимог законодавства при проведенні всіх видів робіт.

Раціональне використання лісогосподарських ресурсів – запорука фінансового успіху підприємства, а, відповідно, і стабільного поповнення бюджетів усіх рівнів. Всі роботи розпочинаються з професійного господарського погляду, розуміння проблеми і бачення її вирішення, адже лише спільними зусиллями можна досягти бажаного результату.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що директор ВКГ стверджує, що без підняття тарифів на водопостачання та водовідведення не обійтися.