У день, коли вся Україна вшановує пам’ять жертв війни, до Сави Гавриловича Тимошенка із Межиріча завітали Канівський міський голова Ігор Ренькас та голова Канівської міської організації ветеранів України Василь Тулін.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час душевної розмови Сава Гаврилович згадав про важкі воєнні часи. Він пішов на фронт у 18 років і пройшов багатьма дорогами війни. У свої майже 95 років ветеран має гарну пам’ять. Розповів, що з малих літ зазнав багато життєвих випробувань та незважаючи на все, життя прожив гідно, достойно. Був уважним чоловіком і люблячим батьком та дідусем. За це Саву Гавриловича поважають його рідні й усі в окрузі. Та пообіцяв прожити ще щонайменше до 100 років.

Міський голова Ігор Ренькас побажав ветерану міцного здоров’я, довголіття, уваги ближніх, любові рідних та вручив подарунок і пам’ятну медаль.

Пам’ять про героїв є святим обов’язком кожного українця. Тому слід не забувати про шанобливе ставлення до подвигу учасників та свідків війни, адже так мало залишається часу, щоб висловити їм щирі слова подяки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській громаді привітали медиків із професійним святом (фото).